logo inkluderet med hjem link

Borger

Erhverv

Politik og Indflydelse

Søg

 

Bestyrelsen for Dagtilbudsområde Sønderborg Øst

Her finder du en oversigt over og kontaktoplysninger til den fælles områdebestyrelse
Opdateret 25.04.2018

Afdeling

Forældre repræsentant

Medarbejderrepræsentant

Skratmosen

Thomas Biering Nielsen

thomas@biering-nielsen.dk

Ida Amalie Wengel

iawe@sonderborg.dk

Dagplejen

Therese Thorngrim

Thereset1989@hotmail.com

Nikki Melms

Nikki6400@hotmail.com

Jurate Elnef

jeln@sonderborg.dk

Toften

Mikkel Simonsen

Mikkelsim@gmail.com

Christina R. Fynsk

cfyn@sonderborg.dk

Grundtvigs Allé

Næstformand Thomas Gerlitz

gerlitz@gmail.com

Sabine Gregersen

sgrg@sonderborg.dk

Kløverhusene

Jakob Grønning

gronning@gmail.com

Patrick F. Pade

 pfpa@sonderborg.dk

Rådyrvej

René Bundgaard

rb@agsgym.dk

Marlene M. Hansen

mmhn@sonderborg.dk

Ulkebøl Special

 

 

Skellet

Anne Mette Brynning

am.brynning@gmail.com

Jette Bremer

json@sonderborg.dk

Ulkebøl

Formand Louise Fedders

lfedders@hotmail.com

Maria S. Hesselberg.

smpe@sonderborg.dk

DSØ

Sekretær for bestyrelsen.

 

Inge Muusmann

imuu@sonderborg.dk.

 

 

 

Har du brug for hjælp til selvbetjening?

 

Har du brug for hjælp til selvbetjening?

Ring til Hotline Syddanmark på

Tlf: 70 20 40 21

Mandag til torsdag kl. 09.00 - 18.00.