logo inkluderet med hjem link

Borger

Erhverv

Politik og Indflydelse

Søg

Medlemmer af Sønderborg Ældreråd

Her finder du adresser, telefonnumre og e-mail adresser til ældrerådets medlemmer
Ansvarlig Jette Jacobsen
Opdateret 16.01.2017

Karin Dalager (formand)
Vesterballe 22
Brandsbøl
6430 Nordborg
Tlf: 27 90 45 16
E-mail: vesterballe22@outlook.dk

Dorthe Sørensen (næstformand)
Kobberholmvej 33
6300 Gråsten
Tlf.: 74 65 19 39
E-mail: kobberholmvej33@gmail.com

Rita Nielsen
Egevej 10
6440 Augustenborg
Tlf.: 74 47 15 28
E-mail: ritanielsen09@gmail.com

Inger Løvschall
Strandvej 1C, st.th.
6400 Sønderborg
Tlf.: 22 11 23 72
E-mail: inger@lovschall.name

Steen Asmussen
Ringgade 187
6400 Sønderborg
Tlf.: 74 42 07 03 
E-mail: mail@ok-sonderborg.dk

Jytte Boysen
Lerløkke 51
Vester Sottrup
6400 Sønderborg
Tlf.: 74 46 76 78 / 30 35 79 67
E-mail: jytteboysen@hotmail.com

Brita Christensen
Solsortevej 8
6430 Nordborg
Tlf.: 74 45 32 35
E-mail: brita.christensen@hotmail.com

Tove Lassen
Ollundsbjerg 39
6470 Sydals
Tlf.: 74 40 75 52 / 61 46 21 99
E-mail: htlassen@bbsyd.dk

Dagny Larsen
Vølundsgade 38 st. th.
6400 Sønderborg
Tlf.: 27 51 80 73
E-mail: dagny.larsen@gmail.com

Har du brug for hjælp til selvbetjening?

 

Har du brug for hjælp til selvbetjening?

Ring til Hotline Syddanmark på

Tlf: 70 20 40 21

Mandag til torsdag kl. 15.00 - 20.00.